KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7639234
nr 763 9234
Ruth-Solweig Ångström
(1946-2012), Sverige
Blandteknik, Ruth-Solweig Ångström (1946-2012), signerad-96, 62x52
Ruth-Solweig Ångström, svensk målare född 1946, död 2012.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 19:05:02
4/6 18:30:30
Ruth-Solweig Ångström
Läs mer om Ruth-Solweig Ã…ngström